הצטרפו עכשיו לניוזלטר שלי לקבלת הטבות ועדכונים על מפגשי קהילה!
מילים מעוררות מחשבה

SOL STORIES

SOL STORY CREATORS BLOG

מילים מעוררות מחשבה

כאן תוכלו לקרוא מילים שאני כותבת ממעמקי נפשי על החוויות בדרכים, תובנות והגיגים על החיים וגם פוסטים של אורחים בעלי ידע שאני מזמינה לפרסם כאן כדי להנגיש לכם נושאים שונים שתוכלו להעמיק בהם

כל הפוסטים
סינון פוסטים לפי קטגוריות
סינון פוסטים לפי קטגוריות
אתם מבינים שיש מימד מופשט לחווית החיים, יש לכם קריאה פנימית להעמיק אבל זה מרגיש מורכב? יש כמה עזרים פשוטים שאיתם תוכלו להתחיל..
לטייל ולעבוד מסביב לעולם- סתם עוד גימיק חדש שיחלוף או דרך חיים? מהי בכלל נוודות? האם היא חייבת להיות דיגיטלית ומה הסביבה שלכם אף פעם לא תספר לכם..
הכנת לוח השראה הוא אחד הכלים הפשוטים והעוצמתיים ביותר להטמעת מידע בתת המודע שלך ולהשגת יעדים. איך הוא פועל על המיינד והאם כל מה שנמצא שם באמת מתגשם?
יפורסם בקרוב
שיפוץ קרוואן ישן שהפכנו לבית, פטסיטינג על 12 סוסים ואיסוף מיי שתיה מהמעיין הקרוב. זו לא תחילתו של סיפור בדיוני אלא חוויה מרתקת בה זכינו לחוות חיי קהילה מקרוב, להכיר חברות נפש ולהפוך את חוסר הנוחות לקפיצת גדילה מטורפת..
יפורסם בקרוב
בשני תחומים בחיי אני יכולה להגיד שאני כבר ״מכשפהטובה״ מוסמכת- נוודות וזוגיות. הנה 3 דברים שעשיתי כדי לזמן לי את בן הזוג המתאים לי..
יפורסם בקרוב
כשמשפחה אחת בגואטלה הפכה לבית שלנו במשך 5 חודשים, מצאנו את עצמנו בשיאן של דרמות משפחתיות, עזרה בהתמכרות לשתיה ויצירת חברות נפש למרות פערי התרבות והשפה
יפורסם בקרוב
האם ידעת שממש כמו GPS גם בתוך הגוף שלך קיימת מערכת ניווט והיא יודעת להוביל אותך לעבר היעד הנחשק? מהי המערכת הזו ואיך לומדים לקרוא אותה כך שתעזור לנו להגיע למימוש עצמי והרמוניה..
יפורסם בקרוב
החיים בדרכים מזמנים שינויים מהירים ואם יש משהו אחד שנוכח מאוד בחוויה של אורח חיים שכזה הוא- זמניות. האם אפשר לייצר חברויות עמוקות? ואיך מתמודדים עם הפרידות..?
יפורסם בקרוב
עמנואל החליט לצום במשך שבעה ימים ללא אוכל, עם שתיית מים בלבד. מאיפה הגיעה ההחלטה? איך זה קשור לריפוי פיזי ונפשי ומה כדאי לעשות לפני שחושבים על צומות ארוכים..

סדנת זום LIVE
ליצירת חיי חופש ונוודות

השלב הראשון שלך בהכנה נפשית, מחשבתית
ומעשית בדרך ליצירת חיי חופש גיאוגרפי

Join Our Community

הצטרפו לקהילת הניוזלטר שלי ותהיו הראשונים לקבל עדכונים על פוסטים חדשים, הנחות ואירועים קרובים!

Freebies

מלאו את הטופס כדי להרשם לניוזלטר שלי ותקבלו את המוצר ללא עלות לתיבת המייל ממש עכשיו!

Freebies

מלאו את הטופס כדי להרשם לניוזלטר שלי ותקבלו את המוצר ללא עלות לתיבת המייל ממש עכשיו!