הצטרפו עכשיו לניוזלטר שלי לקבלת הטבות ועדכונים על מפגשי קהילה!
SOL STORY CREATORS

הפכו היום ליוצרים הבלעדיים של סיפור חייכם מציאות חייכם העולם בו אתם רוצים לחיות

תנאי שימוש

Sol Story Creators

ברוכים הבאים לאתר של ‘סול סטורי קריאייטורס’ (להלן: “האתר”). האתר מופעל ע”י רשל תורג׳מן, מספר עוסק 304701162 (להלן: “מפעיל האתר”).האתר משמש כאתר אינפורמטיבי וחנות וירטואלית למכירת מוצרים בפורמט דיגיטלי מתחום ההתפתחות האישית ומוצרים במסגרת תוכניות שותפים (להלן: “המוצרים”).

 

כללי

 1. האמור בתנאי שימוש אלו מתייחס לבני שני המינים באופן שווה והניסוח בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.
 2. תנאי שימוש אלו מגדירים את מערכת היחסים המשפטית בין הלקוח לבין האתר, את תנאי השימוש באתר ו/או את הזמנת המוצרים מן האתר.
 3. עצם רכישת המוצר באתר מהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא, הבין ואישר את תנאי השימוש, וכי לא תהא לו או למי מטעמו כל טענה, דרישה או תביעה כנגד מפעיל האתר בכל הקשור לתנאי שימוש אלו.
 4. מפעילת האתר עושה כמיטב יכולתה לוודא שהמידע המוצג באתר יהיה המידע השלם והמקיף ביותר לגבי המוצר לרבות תמונות, חרף האמור בסעיף זה יובהר, כי עלולים להופיע באתר בתום לב וללא כוונת זדון ו/או מתוך רצון להטעות, אי דיוקים ו/או שגיאות ו/או השמטות ומפעילת האתר, הנהלת האתר והאתר לא יישאו באחריות כלשהי הנובעת מאי הדיוקים ו/או או השגיאות.
 5. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו”ב, לכל מטרה אחרת.
 6. מפעילת האתר רשאית בכל עת וללא הודעה מוקדמת לעדכן את תנאי השימוש באתר מעת לעת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי.
 7. תנאים אלו חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולארי, טבלטים למיניהם וכיו”ב). כמו כן הם חלים על השימוש באתר, בין באמצעות רשת האינטרנט ובין באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחר.
 8. המועד שנרשם, לכל עניין ועניין, במחשבי מפעילת האתר הוא המועד הקובע לכל דבר.
 9. כתובת בית העסק: נעמי שמר 14, רעננה

 

המוצרים

 1. האתר מציע למכירה מוצרים דיגיטליים, לרבות אך לא רק: מדיטציות מוקלטות, סדנאות זום וזדנאות מוקלטות, ערכות פרינטבלס וקורסים דיגיטליים בתשלום.
 2. כל המוצרים הדיגיטליים המוצעים לרכישה באתר מוצעים בתשלום חד פעמי, כאשר זמן השימוש הינו לתקופה בלתי מוגבלת בזמן, למעט סדנאות ומפגשי הזום לייב.
 3. מפעילת האתר רשאית לשנות בכל עת לפי ראות עיניו את ההיצע ו/או את מגוון המוצרים המוצגים ברשימת המוצרים המופיעים באתר, וכן להחליף ו/או להוסיף איזה מהמוצרים ברשימת המוצרים או להוציא איזה מוצרים מהרשימה וזאת מעת לעת, הכל על פי שיקול דעתה הבלעדי.
 4. תמונות המוצרים המוצגות באתר הנן להמחשה בלבד ואינן מחייבות באופן כלשהו את מפעילת האתר. יתכנו הבדלים במראה, באיכות, בצורת התצוגה, בצבעוניות וכיו”ב בין המוצר כפי שהוא מוצג באתר, לבין המוצר בעת שנעשה בו שימוש בידי המזמין, בהתאם לכל מסך או מכשיר שנעשה בו שימוש כדי להציג את המוצר. כמו כן יתכנו הבדלים במראה, באיכות, בגודל, בצבעוניות וכיו”ב בין מוצר המיועד לדפוס כפי שהוא מוצג באתר, לבין המוצר כפי שיודפס בכל אופן שהוא. כל הבדל באיכות המוצר שנובע משוני בין מסכים, תוכנות, מכשירים וסוגי דפוס שונים לא ייחשב כפגם במוצר.
 5. מובהר בזאת, כי במידה ועודכנו מחירי המוצרים לפי תום הליך בחירת המוצרים על ידכם, תחויבו על פי המחירים המעודכנים.
 6. מוצרים אשר מוצגים למכירה במחירי מבצע יסופקו במחיר המבצע בכפוף לכך שהמבצע הינו בתוקף במועד אישור ההזמנה על ידי הלקוח.
 7. מפעילת האתר אינה מתחייבת כי כל המוצרים יהיו זמינים לאספקה ולמשתמש לא תהיה כל טענה בגין עובדה זו.

שירות לקוחות
בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות לכתובת המייל: solstory.creators@gmail.com

 

הרכישה ואספקת המוצרים

 1. מפעילת האתר מאפשרת ללקוחות לרכוש מוצרים דיגיטליים באופן קל ובטוח באמצעות האתר.
 2. כל אדם מעל גיל 18 שנים, לרבות חברה, רשאי להשתמש באתר, לרבות לבצע רכישות באמצעות האתר, בין היתר, בכפוף להיותו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות, בעל כרטיס אשראי תקף, שהונפק ע”י אחת מחברות כרטיסי האשראי.
 3. כדי לבצע הזמנה של מוצר באתר יש תחילה לבחור את המוצר הרצוי ולאחר מכן יש להקליד פרטים אישיים כגון שם, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. מיד לאחר רכישת המוצר הדיגיטלי יישלח קישור להורדת המוצרים במייל.
 4. מפעילת האתר תדאג לשלוח כל מוצר דיגיטלי הנרכש באתר לכתובת הדואר האלקטרוני או לטלפון הסלולרי שהקליד הלקוח בעת ביצוע הרכישה. מפעילת האתר תפעל כדי לספק את המוצר בהתאם לתנאי האספקה הנקובים. על הלקוח להקפיד על מילוי הפרטים הנכונים כדי למנוע תקלות ועיכובים ולסמן צ’קבוקס הסכמה לקבלת דיוור ממפעילת האתר. מסירת פרטים שגויים או פרטים לא מדויקים עשויה לעכב את אספקת המוצר מעבר לזמן הנקוב ואף להוות עילה מוצדקת לביטול ההזמנה מצד מפעילת האתר, תוך החזר כספי ללקוח.
 5. הפרטים כפי שהוזנו בטופס ההזמנה על ידי המזמין, יהוו ראיה חלוטה לנכונות הפעולות.
 6. הרכישה באתר מותנית בקבלת אישור מחברת האשראי, ואין לראות בביצוע ההזמנה או בקבלת אישור על ביצוע הזמנה כעסקה.
 7. מפעילת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את מחירי המוצרים באתר בכל עת ובלא צורך בהודעה מוקדמת, וכן לשנות או להפסיק כל מבצע, הטבה והנחה הניתנים באתר בלא צורך בהודעה מוקדמת.
 8. אם עודכנו המחירים בטרם הושלם תהליך הרכישה, הכולל את מסירת פרטי כרטיס האשראי וקבלת מספר הזמנה, המשתמש יחויב לפי המחירים המעודכנים בעת השלמת התהליך.
 9. מפעילת האתר רשאית לבטל עסקה במידה ונפלה באתר טעות קולמוס באשר לתיאור פריט תוכן ו/או מחירו, או אם התברר כי הפעולה לוותה בפעילות בלתי חוקית, או פעולה המנוגדת לתקנון זה מצד המשתמש ו/או צד ג׳..
 10. המחירים המוצגים באתר כוללים מע״מ.
 11. חשבונית עסקה תשלח למייל שמסר המשתמש לאחר אישור העסקה ע״י חברת האשראי.

 

החזרות וביטולים

 1. בהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981, אין זכות ביטול עסקה ב”טובין הניתנים להקלטה , לשעתוק או לשכפול”. כלומר, לאחר שנשלח ללקוח מוצר דיגיטלי ממוצרי האתר, לרבות הרשמה לסדנאות לייב בזום, אין זכות ביטול עסקה ו/או קבלת החזר כספי.
 2. שליחת המוצר ללקוח, בכל אמצעי תקשורת שמסר בעת ביצוע ההזמנה, לרבות דואר אלקטרוני וואטסאפ, בין אם פתח או הוריד את הקובץ ובין אם לא, נחשבת כמסירת “טובין הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול”.
 3. בכל מקרה בו נשלח מוצר דיגיטלי ללקוח, למעט אם נמצא פגם במוצר עצמו אשר מקורו במפעילת האתר, אין זכות ביטול עסקה כאמור. במקרה שהתגלה פגם במוצר אשר מקורו במפעילת האתר, על הלקוח להודיע על כך לשירות הלקוחות של העסק, בתוך 48 שעות ממועד אספקת המוצר. אי מתן הודעה מצד המזמין בפרק זמן זה מהווה ויתור מצדו בדבר כל טענה או תביעה בנוגע לאי שביעות רצון.
 4. עד לשליחת המוצר הדיגיטלי ללקוח, ולא יאוחר מ-48 שעות ממועד ההזמנה, ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של העסק. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר אישור מפורש ממפעילת האתר המאשר את הבקשה לביטול העסקה.
 5. לאחר קבלת הודעת הביטול יושב למזמין הסכום ששולם על ידו בגין המוצר בניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 ש”ח, לפי הנמוך.
 6. מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר או דרך קישור בתוכנית ״שותפים שיווקיים״ המפנה לרכישת מוצר אצל מפעיל אתר אחר.

 

אחריות ושירות

 1. אחריות מפעילת האתר אינה חלה במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה או שלא בהתאם להוראות השימוש במוצר. מפעילת האתר אינה נושאת במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לנזקים הנובעים כתוצאה מהשימוש או השימוש השגוי במוצר.
 2. כל שימוש שייעשה במוצר באמצעות יישום, תוכנה או אמצעי תקשורת – כגון וואטסאפ, דואר אלקטרוני וכיו”ב – כפוף לתנאי השימוש של היישום העשויים להשתנות מעת לעת. מפעילת האתר לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע משימוש שייעשה במוצר באמצעות כל תוכנה שהיא לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי.
 3. מפעילת האתר (ו/או מי מטעמה) אינה נושאת במישרין ו/או בעקיפין באחריות כלשהי לנזקים הנובעים ו/או הקשורים בכל דרך שהיא בשימוש ו/או בביצועי האתר.

בכל מקרה מפעילת האתר לא תישא באחריות לפעילות כלשהי של כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

 

קניין רוחני

 1. כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות פטנטים, זכויות היוצרים, זכויות ההפצה, סודות המסחריים, סימני המסחר וכל הקניין הרוחני מכל סוג שהוא, אשר כוללים בין היתר את עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, הנם רכושם של מפעילת האתר בלבד או של צדדים שלישיים אחרים שהרשו להנהלת האתר להשתמש בהם.
 2. זכויות אלה חלות בין השאר על הנתונים באתר, לרבות רשימת המוצרים, תיאור ועיצוב המוצרים וכל פרט אחר הקשור להפעלתו.
 3. זכויות אלה חלות גם על שם האתר ושם המתחם (www.solstory.co.il ) של האתר, סימני המסחר (בין אם נרשמו ובין אם לא) הם כולם רכושה של החברה. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמתה בכתב ומראש.
 4. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק, להשכיר ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב המוצרים תמונות המוצרים וכיו”ב בלא קבלת אישור מראש ובכתב של החברה.
 5. אין לקשר לתכנים מהאתר, שאינם דף הבית של האתר (קישור עמוק) ואין להציג או לפרסם תכנים כאמור בכל דרך שהיא, אלא אם הקישור העמוק יהיה לדף האינטרנט באתר במלוא וכפי שהוא, כך שניתן יהיה לצפות ולהשתמש בו באופן הזהה לחלוטין לשימוש ולצפייה בו באתר וזאת תוך קבלת ההסכמה מהנהלת האתר.
 6. הנהלת האתר רשאית להורות על ביטול של קישור עמוק גם לאחר מתן הסכמתה וזאת לפי שיקול דעתה הבלעדי ובמקרב זה לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי הנהלת האתר.
 7. אין בעצם הכניסה לאתר או ברכישה של תכנים בו כדי להעניק רשיון ו/או זכות כלשהם בתכולת האתר ו/או בחלק ממנו ו/או בקוד האתר ו/או בתכנים.
 8. האתר הינו לשימוש אישי ואין לעשות בו שימוש מסחרי.
 9. המשתמש מתחייב שלא לעשות כל פעולה, בין במישרין ובין בעקיפין, העלולה לפגוע בזכויות הקניין.
 10. כמו כן יובהר כי ישנם תכנים אשר אינם שייכים בהכרח למפעילת האתר אלא ניתן למפעילת האתר לבצע שימוש מסחרי בדרך של רישיון כדין.
 11. כל ס׳ בהקשר של קנין רוחני כפי שהובא לעיל יחול ויהיה תקף אף לגבי תכנים אלו.

 

פרסומות של צדדים שלישיים, קישורים והפניות באתר

 1. מפעילת האתר או מי מטעמה לא תשא באחריות לכל תוכן פרסומי או מידע מסחרי אחר שיפורסם באתר. הפרסום באתר אינו משום המלצה ו/או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד או שידול, מצד מפעילת האתר ולמעשה כל החלטה בדבר השימוש בתכנים הכלכליים שיימצא המשתמש באתר, תיעשה באחריותו הבלעדית של המשתמש בלבד.
 2. ייתכן כי באתר יופיעו קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט אחרים ו/או מקורות מידע ו/או לגופים ו/או לארגונים ו/או לחברות אחרים (להלן: ״קישורים״).אין מפעילת האתר מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו
 3. באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל.
 4. קישור מסוים באתר אינו מלמד כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ומפעילת האתר לא תישא בכל אחריות בקשר לכך.
 5. מפעילת האתר לא תהיה אחראית לתכנים, לנתונים או לאלמנטים ויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
 6. כל התקשרות בין המשתמש לבין צדדים שלישייםאליהם הקישורים מוליכים תעשה מול אותם צדדים שלישיים בלבד, באחריותו ו/או באחריותם בלבד, ולמפעילת האתר לא תהא כל אחריות ו/או מחויבות בקשר עם התקשרות כאמור.
 7. מפעיל האתר תהא רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להמנע מהוספת קישורים חדשי- הכל, לפי שיקול דעתה המוחלט.
 8. חלק מהקישורים באתר הינם קישורים אשר מובילים לרכישת מוצר ו/או שירות של צד ג׳, חלק מן הקישורים הללו בעת הרכישה מצד ג׳ מהווים תכנית שיווק שותפים של אותו צד ג׳ אשר מפעילת האתר הינה צד לאותה תוכנית ומפעילת האתר מקבלת עמלה ו/או תשלום כלשהו כתוצאה מרכישת המוצר ו/או השירות מצד ג׳. יובהר כי מחיר המוצר ו/או השירות הנמכרים ע״י צד ג׳ לא יושפעו לרעה כתוצאה מלינק אשר נמצא באתר.

 

סודיות ופרטיות

 1. כל פרטיו האישים של המזמין (שם, דואר אלקטרוני וכדומה), יישמרו במאגרי המידע של מפעילת האתר.
 2. מפעילת האתר לא תעביר פרטיו האישיים של המזמין לאף גורם אחר זולת לספקים, במידת הצורך וזאת רק לשם השלמת עסקה.
 3. מפעילת האתר לא תעשה כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום של המזמין אלא לביצוע תשלום בגין עסקה אותה ביקש המזמין לערוך, ופרטים אלו לא יועברו לאף גורם אחר זולת לצורך זה. למען הסר ספק, פרטי אמצעי התשלום אינם נשמרים במאגרי המידע של מפעילת האתר.
 4. למרות האמור לעיל, מפעילת האתר תהא רשאית להעביר פרטיו האישיים של משתמש לצד שלישי במקרים בהם המזמין ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, המזמין עשה שימוש בשירותי מפעילת האתר לביצוע מעשה בלתי חוקי, אם התקבל בידי מפעילת האתר צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המזמין לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליכים משפטיים.
 5. מפעילת האתר תוכל להשתמש בפרטיו האישיים של המזמין, ללא זיהוי המזמין הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים.
 6. מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותה של מפעילת האתר להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי מפעילת האתר ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי מפעילת האתר.
 7. מפעילת האתר תהא רשאית לעשות שימוש ב – “עוגיות” (“cookies”) על מנת לספק למשתמש שירות מהיר ויעיל ולחסוך מהמזמין הצורך להזין את פרטיו האישיים בכל כניסה לאתר.
 8. בקיום מקרים שאינם בשליטתה של מפעילת האתר ו/או הנובעים מכח עליון, מפעילת האתר לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למזמין ו/או למי מטעם המזמין עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

 

דין וסמכות שיפוט

 1. הדין החל על תנאי שימוש אלו ו/או על כל פעולה ו/או על סכסוך הנובע מהם, הוא הדין הישראלי בלבד.
 2. הדין החל על השימוש באתר, על ההזמנה ועל תנאי שימוש אלו, לרבות פרשנותו ואכיפתו של התקנון הוא הדין הישראלי בלבד.
 3. בכל מקרה של מחלוקת, תהא לבתי המשפט (השלום או המחוזי) באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב”ש הסמכות הבלעדית לדון בה.
ONE ON ONE SESSION

ייעוץ והכוונה אישית לנוודות

פגישת זום פרטנית בה אלווה אתכם צעד אחר צעד לבניית תוכנית פעולה מנטאלית ומעשית לקראת היציאה לנוודות

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!

Join Our Community

הצטרפו לקהילת הניוזלטר שלי ותהיו הראשונים לקבל עדכונים על פוסטים חדשים, הנחות ואירועים קרובים!